Wyróżnienia

Sterylizator Mamajoo 5w1 z opcją suszenia jest zwycięzcą zestawienia 10 najlepszych produktów w kategorii Sterylizatorów w 2016 roku, niemieckiego portalu Experten Testen.

Jesteśmy dumni, że nasz produkt nie zmienił swojej pozycji przez 2 lata. Dowodząc jednocześnie wysokiej jakości i funkcjonalności sterylizatora.

Grupa Experten Testen jest niemieckim portalem konsumenckim, który koncentruje się na testowaniu i recenzowaniu produktów, dostępnych w Internecie. Regularnie przeszukuje największe sklepy internetowe takie jak Amazon i eBay w poszukiwaniu nowych produktów, które analizuje dla swoich czytelników. Współpracuje z niezależnymi laboratoriami partnerskimi, które badają produkt pod kątem szkodliwych substancji chemicznych czy negatywnego wpływu na zdrowie.

Zespół liczył sobie w 2013 roku dwie osoby. Obecnie współpracuje z nimi ponad 70 niezależnych ekspertów w tych 50 redaktorów, oceniających produkty i dostarczających najwyższą jakość informacji na ich temat. Potencjalny klient ma dostęp do wszechstronnych opinii i porównań produktów różnych marek dostępnych w Internecie.

Grupa Experten Testen cechuje:

  • Przejrzystość – zapewnia rzetelne i regularne raporty i analizy o zanieczyszczeniach i substancjach użytych w produktach. Przedstawiają w jasny i prosty sposób wszystkie testy, wyjaśniając każdy krok i sposób w jaki powstały poszczególne wyniki. Czytelnicy portalu na bazie obiektywnych faktów i badań mogą stworzyć własną opinię na temat danego produktu.
  • Niezależność – tworzą bezstronną grupą, niezależną od producenta, marki czy laboratorium. Zwycięzcy rankingów zajęli określone miejsca wyłącznie na podstawie oceny właściwości produktów a nie popularności. Jako organizacja non-profit, nie przyjmuje żadnego wynagrodzenia z tytułu wystawienie pozytywnej oceny produktu, który na to nie zasługuje.
  • Komfort – wnikliwe badania i testy, którym poddają produkty mają na celu zapewnienie komfortu dla kupującej osoby. Informują o wszystkich istotnych cechach produktów i upewniają się, że przyszły użytkownik wybierze produkt, który jest właściwy dla jego potrzeb i wymagań. Irytujące i kosztowne zwroty to przeszłość dla osób zasięgających informacji na tym portalu.

Czym się kierowali podczas oceny:

Wyniki i porównania nigdy nie są przypadkowym rezultatem arbitralnej loterii, ale wynikają z rozważenia kilku obiektywnych kryteriów, które czynią je przejrzystymi i są przedstawione w formie krótkiej, przejrzystej listy.

Stosunek ceny do wydajności

Być może najważniejszym ze wszystkich kryteriów jest stosunek ceny do jakości. W każdym przypadku oferowana usługa musi być w rozsądnej proporcji do wymaganej ceny.

Czas pracy

Sterylizacja parowa butelek dla niemowląt i smoczków w zależności od modelu zajmuje określony czas. Im dłuższa proces tym większa pewność, że przybory do karmienia będą wolne od bakterii i grzybów. Sterylizator Mamajoo 5w1 z opcją suszenia posiada aż 9 minutowy cykl sterylizacji, co zapewnia o jego dokładności działania. Spośród prezentowanych produktów w zestawieniu to właśnie nasz sterylizator posiada najdłuższy czas sterylizacji, wyróżniając się na tle innych.

Pojemność

Czasami występują znaczne różnice w pojemności poszczególnych sterylizatorów. Oczywiście nie musi być źle, jeśli model okaże się nieco mniejszy, ale w teście i tak zwracana jest na to uwaga.

Niektóre sterylizatory są również łatwe do dostosowania do używanej wielkości butelki, co może być bardzo przydatne, biorąc pod uwagę, że butelki dla niemowląt nie są standardowe i mają różne wysokości i średnice. Ponadto modele o dużej pojemności często umożliwiają sterylizację dodatkowych przyborów do karmienia.

Tryb pracy

Nie ma znaczenia, czy produkt zasilany jest elektrycznie, czy używa się go w mikrofalówce – oceniane są oba typy urządzeń. Jednak test sprawdza, zalety i wady obu typów urządzeń, tak aby nabywcy mieli jasno wiedzieli co chcą zakupić.

Chociaż wybór trybu pracy nie ma natychmiastowego wpływu na ocenę, kwestia zasilania sieciowego lub używania przy pomocy kuchenki mikrofalowej ma kluczowe znaczenie przy zakupie sterylizatora. Wymagania energetyczne, mobilność i pojemność są bezpośrednio związane z ich oceną.

Łatwość obsługi

Łatwość obsługi skupia wokół siebie cechy, które związane są z funkcjami urządzenia. Automatyczne wyłączanie, dodatkowe zabezpieczenia w postaci regulacji temperatury, czytelny i intuicyjny  wyświetlacz – wszystko to wpływa na ocenę ekspertów. W ocenie uwzględniono również specjalne korzyści i inne wyjątkowe cechy – niektóre modele można nawet wykorzystać do podgrzewania pokarmu dla niemowląt czy gotowania żywności.


 

Sterylizator Mamajoo 5 w 1 z opcją suszenia został ponownie wybrany jako najlepszy produkt przez niemiecki portal Experten Testen w 2017 roku.

Dodatkowo nasz produkt Elektroniczny Sterylizator i Podgrzewacz do butelek 3 w 1 został wyróżniony przez ekspertów jako jeden z najlepszych produktów. 

Wyniki można zobaczyć na stronie portalu:http://www.expertentesten.de/baby-kind/vaporisator-test/

 


  Mamajoo Pojedyńczy Elektryczny Laktator USB uzyskał wyróżnienie Mother’s 1st Choice.