elektryczny laktator

Elektryczny laktator Mamajoo – podwójna korzyść dla mamy i dziecka

Obecnie mamy chcą jak najbardziej ułatwić sobie opiekę i karmienie maleństwa. Sięgają po różne rozwiązania w tym zakresie. Najczęściej są to akcesoria i sprzęty, które w prosty sposób łączą zdrowy rozwój maluszka z bezpieczeństwem użytkowania. Jednym z nich jest laktator, który staje się coraz bardziej popularnym sprzętem w domu współczesnej mamy.

Elektryczny laktator Mamajoo

Mnogość modeli dostępnych na rynku sprawia, że zakup odpowiedniego laktatora może wydawać się trudny. Czasami nie posiadają one wszystkich interesujących nas funkcji, co zmusza do wyboru gorszego i mniej praktycznego sprzętu. Na szczęście firma Mamajoo ma w swojej ofercie model, który łączy w sobie nie tylko wszechstronność użycia, ale także oferuje różne poziomu działania, które można dopasować według osobistego uznania.

Podwójna korzyść dla mamy i dziecka

Istnieje wiele przypadków, w których mamy są zmuszone do korzystania z laktatora. Najczęściej ten sprzęt jest kojarzony z pomocą, jaką niesie podczas nawału pokarmu. W takich specjalnych sytuacjach konieczne jest odciągnięcie mleka i użycie go w trakcie późniejszych karmień. Wychodząc temu naprzeciw, firma Mamajoo wprowadziła na rynek podwójny model, który umożliwia uzyskanie pokarmu jednocześnie z dwóch piersi. O wiele skuteczniej odciąga mleko niż standardowe laktatory o pojedynczej budowie.

Ogrom dodatków w jednym zestawie

W takich chwilach przydają się również pojemniki na mleko z wieczkami, które umożliwiają zapis daty odciągnięcia pokarmu. Wygodny zestaw od Mamajoo zawiera właśnie takie pojemniki, które można wykorzystać w formie butelek do karmienia. Wystarczy, że użyje się smoczki dołączone w pudełku, które pozwalają na natychmiastowe nakarmienie głodnego maleństwa.

Zapis ostatniego programu

Mamajoo zadbała również o zapracowane i zmęczone mamy, które nie chcą tracić czasu na ustawienie odpowiedniej funkcji w laktatorze. Specjalny system zapamiętuje ostatnio użyte parametry zarówno odciągania jak i masażu, co pozwala na swobodne i natychmiastową pracę. Nie trzeba martwić się o zanotowanie poziomu siły ssania i masażu, ponieważ inteligentny system już to za nas zrobił.

Dopasowania poziomu pracy

Jeśli mowa o funkcjach nie można zapomnieć o ich dużej ilości. Podwójny laktator pozwala na dopasowanie preferowanej siły na różnych poziomach zarówno dla masażu, jak i odciągania. W przypadku tej pierwszej funkcji można wybierać pomiędzy 8 fazami masażu na podwójnym modelu oraz 5 fazami na pojedynczym. Sprawa wygląda podobnie, jeśli chodzi o ssanie. Tutaj mamy odpowiednio do wyboru 12 i 10 stopni odciągania.

Wszechstronne użycie

Elektryczny moduł laktatora Mamajoo pozwala działanie wszędzie tam, gdzie mamy mają dostęp do prądu. Nie trzeba martwić się o odpowiedni kształt wtyczki czy gniazdka, ponieważ w zestawie znajduje się uniwersalny kabel USB pozwalający na podłączenie do power banku, ładowarki samochodowej czy nawet laptopa. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku wyjazdów czy dalekich podróży i jest idealnym ułatwieniem dla mam pracujących w biurze.