butelka dla niemowlaka

Butelka do karmienia Mamajoo

Butelka do karmienia w 100% wolna od BPA

Butelki dla niemowląt Mamjoo produkowane są z wysokiej jakości materiałów w 100% wolnych od BPA. Dzięki temu masz pewność, że Twoje maleństwo jest bezpieczne podczas każdego karmienia. Butelki są wykonane z Polieterosulfonu i Polipropylenu, które cechuje zawartość i trwałość wiązań molekularnych, również przy wysokich temperaturach. Warto nadmienić, że te tworzywa  są akceptowane w Europie i Stanach Zjednoczonych  jako bezpieczne dla dzieci.

Wysoka jakość

Nasze butelki do karmienia są niezwykle wytrzymałe, odporne na przebarwienia i zarysowania. Produkowane są według wszystkich obowiązujących przepisów w Unii Europejskiej. Tworzywo jest bezpieczne w korzystaniu, mocne i na pewno butelka do karmienia od Mamajoo posłuży wam długo.

Poręczna i wygodna

Butelka do karmienia powinna mieć dość szeroką szyjkę, która ułatwi napełnianie i czyszczenie jej. Szersza podstawa to również atut dobrej butelki, gdyż  daje nam to pewność, że postawiona będzie stać stabilnie, nie przewróci się i nie uszkodzi. Wcięty kształt butelki wspomaga małe rączki dziecka w nauce chwytania i ułatwia trzymanie butelki podczas jedzenia. Wszystkie te atrybuty posiada butelka do karmienia Mamajoo. Gdy chcesz mieć pewność, że wybierasz dobrą butelkę – postaw na Mamajoo. Nasze produkty stworzone zostały z myślą o komforcie dziecka i matki, a nie z myślą o nietypowym designie.

Karmienie niemowlaka w pierwszych dwóch latach życia to codzienny rytuał. Czy karmimy piersią czy butelką za każdym razem pogłębia się więź matka-dziecko. Gdy karmimy butelką zwiększają się także szanse ojca na nawiązanie takiej relacji. Butelki Mamajoo są lekkie, wygodne w trzymaniu i przede wszystkim bezpieczne dla maleństwa. Karmienie staje się jeszcze bardziej komfortowe dla obojga uczestników.

Dużą rolę odgrywa też smoczek. Wykonany jest z przezroczystego i bezwonnego silikonu, który jest miękki, a struktura smoczka przypomina kształtem naturalny sutek matki. Do tego antykolkowy system redukuje ilość połykanych pęcherzyków powietrza podczas jedzenia, więc mamy pewność, że po karmieniu nie będzie dziecka bolał brzuszek.